Η κεντρική εκδήλωση του ΣΥΡΙΖΑ, "βύθισε" και το Κιλκίς!
Δημοσιεύθηκε: 06/05/2023
![](https://omadaalithias.gr/sites/default/files/styles/responsive_880x/public/images/2023/05/omada_alithias_0.png?itok=Xthd9gPj)
Το βράδυ της Παρασκευής 5 Μαΐου, ο ΣΥΡΙΖΑ παρουσίασε το ψηφοδέλτιό του στο Κιλκίς με κεντρικό ομιλητή τον πρώην υφυπουργό Εξωτερικών Γιάννη Αμανατίδη.
Οι 5 υποψήφιοι βουλευτές του κόμματος της Αξιωματικής Αντιπολίτευσης παρουσιάστηκαν μπροστά σε ένα πολύ περιορισμένο κοινό, καθώς η προσέλευση του κόσμου ήταν το λιγότερο αποκαρδιωτική.
Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση, όπως δημοσιεύτηκαν από το Eidisis.gr - Η ενημερωτική πύλη του Κιλκίς:
Εδώ μπορείτε να δείτε την εκδήλωση: